Product Code FAIMFW65P
Multi-Tool Accessories
This Faithfull Premium Arc Cut Wood Blade has the following specification:
Width: 65mm
Cutting Length: 40mm
TPI: 14
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMFW65P
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.034 kg
Dimensions 139 × 76 × 17 mm