Product Code FAIMFBM45
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Multi-Tool Accessories
This universal flexible flush cutting blade is ideal for sawing wood, copper, aluminium pipes and sheet metal. Milled and side set teeth for fine and straight cutting with deep cutting up to 54mm in depth.
Width: 45mm.
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMFBM45
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Compatible with many multi-function oscillating power tools.
Weight 0.072 kg
Dimensions 182 × 89 × 20 mm