Product Code FAIMAXSC75
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Steels - SDS Max Fitting
FAIMAXSC75
Length: 300mm
Width: 75mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAXSC75
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Type: Scaling Chisel.
Fitting: SDS Max.
Weight 0.686 kg
Dimensions 387 × 74 × 22 mm