Product Code FAIMAXSC50
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Steels - SDS Max Fitting
FAIMAXSC50
Length: 400mm
Width: 50mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAXSC50
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Type: Scaling Chisel.
Fitting: SDS Max.
Weight 0.782 kg
Dimensions 484 × 49 × 22 mm