Product Code FAIMAXC400
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Steels - SDS Max Fitting
FAIMAXC400
Length: 400 mm
Width: 25 mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAXC400
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Type: Chisel.
Fitting: SDS Max.
Weight 0.738 kg
Dimensions 484 × 42 × 22 mm