Product Code FAIMAXC300
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Steels - SDS Max Fitting
FAIMAXC300
Length: 300 mm
Width: 25 mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAXC300
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Type: Chisel.
Fitting: SDS Max.
Weight 0.544 kg
Dimensions 384 × 41 × 22 mm