Product Code FAIGWPB127
Wheel Dressers & Grinding Wheels
Reduces a 31.75mm bore to fit the following shaft sizes: 25.4mm, 19.05mm, 15.88mm and 12.7mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIGWPB127
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.008 kg
Dimensions 142 × 68 × 11 mm