Product Code FAIRULE300
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Rules - Aluminium
Length: 300mm (12 in).
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIRULE300
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
This Faithfull rule is extruded from 50 mm wide anodised aluminium, and is clearly graduated on both edges.
Imperial and Metric markings.
Weight 0.13 kg
Dimensions 383 × 62 × 15 mm