Product Code FAIMHK520
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Basin Wrenches & Keys
2 x Faithfull Manhole Keys Manhole Keys 520mm (20.4in)
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMHK520
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Pack Quantity: 2
Weight 2.072 kg
Dimensions 30 × 140 × 530 mm