Product Code FAIMAGSM800
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Magnetic Tools
Diameter: 80.0mm
Height: 9.5mm
Pull Power: 25.0kg
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAGSM800
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.274 kg
Dimensions 80 × 90 × 20 mm