Product Code FAIMAGDPM350
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Magnetic Tools
Diameter: 35.0mm
Height: 30.0mm
Pull Power: 10.5kg
Hole thread: M6
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAGDPM350
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.242 kg
Dimensions 95 × 95 × 80 mm