Product Code FAIMAGDPM270
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Magnetic Tools
Diameter: 27.0mm
Height: 25.4mm
Pull Power: 5.0kg
Hole Thread: M6
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAGDPM270
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.114 kg
Dimensions 80 × 95 × 40 mm