Product Code FAIMAGDPM205
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Magnetic Tools
Diameter: 20.5mm
Height: 19.5mm
Pull Power: 4.0kg
Hole Thread: M6
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAGDPM205
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.058 kg
Dimensions 78 × 90 × 30 mm