Product Code FAIMAGDPM175
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Magnetic Tools
Diameter: 17.5mm
Height: 16mm
Pull Power: 2.5kg
Hole Thread: M6
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAGDPM175
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.034 kg
Dimensions 80 × 90 × 25 mm