Product Code FAIMAGBM254
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Magnetic Tools
Diameter: 25.4mm
Height: 16.0mm
Pull Power: 3.2kg
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAGBM254
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.064 kg
Dimensions 80 × 90 × 25 mm