Product Code FAIMAGBM190
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Magnetic Tools
Diameter: 19.0mm
Height: 12.7mm
Pull Power: 1.8kg
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIMAGBM190
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.03 kg
Dimensions 80 × 90 × 25 mm