Product Code FAIHSB30018
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Hacksaws & Blades
Specification
Size: 300mm (12in).
TPI: 18.
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSB30018
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Available in either 18tpi or 24tpi and supplied two on a card.
Weight 0.06 kg
Dimensions 360 × 70 × 9 mm