Product Code FAIHS300P
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Hacksaws & Blades
Blade Length: 300mm (12in).
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHS300P
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Weight 0.604 kg
Dimensions 398 × 158 × 29 mm