Product Code FAIJ1100PRO
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
HSS Jobber, Twist Drills for Metal
Diameter: 11.0mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIJ1100PRO
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
PLEASE NOTE: These drill bits are priced individually but supplied only in bulk packs. Sizes up to and including 9mm are supplied in 10’s. Larger sizes are supplied in 5’s.
Weight 0.08 kg
Dimensions 10 × 10 × 138 mm