Product Code FAIHSVP92
Holesaws
Diameter: 92mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP92
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.326 kg
Dimensions 47 × 92 × 111 mm