Product Code FAIHSVP89
Holesaws
1 x Faithfull Bi-Metal Cobalt Holesaw 89mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP89
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.332 kg
Dimensions 112 × 94 × 58 mm