Product Code FAIHSVP79
Holesaws
1 x Faithfull Bi-Metal Cobalt Holesaw 79mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP79
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.27 kg
Dimensions 110 × 93 × 58 mm