Product Code FAIHSVP76
Holesaws
Diameter: 76mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP76
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.25 kg
Dimensions 111 × 93 × 59 mm