Product Code FAIHSVP67
Holesaws
1 x Faithfull Bi-Metal Cobalt Holesaw 67mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP67
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.2 kg
Dimensions 94 × 76 × 61 mm