Product Code FAIHSVP64
Holesaws
Diameter: 64mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP64
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.182 kg
Dimensions 92 × 76 × 60 mm