Product Code FAIHSVP60
Holesaws
Diameter: 60mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP60
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.148 kg
Dimensions 112 × 56 × 58 mm