Product Code FAIHSVP57
Holesaws
Diameter: 57mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP57
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.138 kg
Dimensions 113 × 54 × 55 mm