Product Code FAIHSVP44
Holesaws
Diameter: 44mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP44
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.096 kg
Dimensions 76 × 49 × 46 mm