Product Code FAIHSVP43
Holesaws
Diameter: 43mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP43
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.1 kg
Dimensions 139 × 84 × 45 mm