Product Code FAIHSVP41
Holesaws
Diameter: 41mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP41
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.075 kg
Dimensions 113 × 41 × 48 mm