Product Code FAIHSVP32
Holesaws
Diameter: 32mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP32
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.086 kg
Dimensions 120 × 42 × 20 mm