Product Code FAIHSVP25
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Holesaws
Diameter: 25mm
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHSVP25
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
Suitable for use in most variable speed power drills.
Specification
Cutting Depth: 38mm
Weight 0.064 kg
Dimensions 62 × 56 × 39 mm