Product Code FAIHBB35HCS
Shop now, pay later.
Klarna Payment Badge
Hinge - Boring Bits
The Faithfull FAIHBB35HCS HCS Hinge Bore Bit has the following dimensions:
Size: 35mm diameter x 60mm long x 8mm shank.
IN STOCK - Delivery within 3-5 working days
Delivery costs will be calculated at the checkout page
Product Code FAIHBB35HCS
No questions have been asked for this product yet.
Click here to ask a question
The HCS hinge bores are available in 2 sizes.
Weight 0.068 kg
Dimensions 140 × 75 × 39 mm